Developerský projekt Černý les

Developerský projekt Černý les je jedinečný projekt v regionu. Hlavním cílem projektu je poskytnout lidem nové místo k bydlení ve městě Karviná. Jedná se o prodej rozlehlých parcel v lokalitě plné zeleně pro individuální bydlení s vybudovanými inženýrskými sítěmi a přístupovou komunikací.

Bydlení v Černém lese ocení především lidé, kteří chtějí bydlet v přírodě s možností sportovního vyžití a zároveň hledají bydlení v blízkosti města se snadnou dostupností do centra.

Projekt Černý les spadá pod městskou část Karviná – Ráj. Lokalita tak zajišťuje klidné bydlení, které umožňuje standardní výhody města. Lokalita je velmi dobře dostupná - automobilová i městská doprava vás dostane do centra přibližně do 5 minut, autobusová Zastávka (Ráj, Pod lesem) přímo navazuje na přístupovou komunikaci.

logo white

ukazka barak1

cerny les 05

Vzorový dům v lokalitě

Samotný prodej stavebních pozemků v lokalitě Černý les začal již v roce 2014. V roce 2016 již stálo v této lokalitě několik rodinných domů. Samotní obyvatelé této lokality byli velice spokojeni od samého počátku, protože okolní prostředí a komfort nenajdete jinde v Karviné.

V celé lokalitě jsou veškeré inženýrské sítě, tlaková kanalizace, asfaltové komunikace, ale také i veřejné osvětlení. Toto vše bylo součástí dlouhého a finančně náročného procesu výstavby, ale vše se podařilo ukončit v dobrém čase a parcely byly připraveny k samotnému prodeji. Zájem o tyto parcely neustále roste a již v roce 2017 máme prodaných 23 pozemků z původně nabízených 37.

Jelikož víme, že postavit rodinný dům je pro některé klienty časově náročný proces a lidé spíše chtějí koupit rodinný dům již postavený, rozhodli jsme se pro výstavbu vzorového rodinného domů, který budeme nabízet k prodeji. Takto se pro klienty nabídne varianta koupě pozemku i s domem dohromady. Samotná výstavba bude zahájena na jaře v roce 2018 a budeme Vás o tom informovat na našich webových stránkách.

 

logo sskaZa developerským projektem stojí firma SSKA - Stavební společnost Karviná, a. s. Stavební společnost působí na trhu více jak 23 let. Během té doby si utvořila pevné postavení na trhu. Díky rostoucím požadavkům a tlaku na získání profesionálních služeb na co nejvyšší úrovni jsme se rozhodli řešit Vaše záměry komplexně.

www.sska.cz